Co to jest Assistance w polisie narciarskiej?

Data dodania: 23.01.2015
W polisach narciarskich często spotykamy się z terminem "assistance", na który każdy narciarz powinien zwrócić uwagę. Assistance to usługa, która daje wiele możliwości i znacząco podnosi bezpieczeństwo podróży. Zazwyczaj zawiera się w standardowej polisie narciarskiej, a jej celem jest zwiększenie zakresu ochrony ponad to, co daje NWW, OC czy ubezpieczenie bagażu.

Zasadniczo przyjmuje się, ze assistance to szybka pomoc (do 24 godzin) w nagłych wypadkach. To przede wszystkim udzielenie odpowiedniej informacji, organizacja pomocy i otoczenie poszkodowanego odpowiednią opieką. W razie wystąpienia wypadku należy skontaktować się ze swoim ubezpieczycielem, który w ramach tej usługi zorganizuje fachową pomoc.

Rozbudowany pakiet assistance może zawierać nawet opiekę nad rodziną, dziećmi i zwierzętami podróżującymi z osobą poszkodowaną, albo przyznanie pożyczki lub wysłanie tłumacza. Warunki assistance, czyli wszystkie konkretne świadczenia, z których możemy korzystać w ramach konkretnej polisy, są wyszczególnione w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź