Ubezpieczenia narciarskie - ochrona podstawowa

Data dodania: 25.01.2015
Narciarstwo to pasja wielu z nas. Wyjazdy całą rodziną, romantyczne weekendy na stoku czy z grupą znajomych to przyjemność dla każdego. Polskie góry, ale również bliskie stoki zagraniczne kuszą pięknymi widokami i doskonałymi trasami narciarskimi. Aby bawić się wyśmienicie i bezpiecznie, warto pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu, które zadba o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich, ale również zminimalizuje koszty ewentualnych wypadków.

Podstawowa ochrona przed wypadkiem

Aby bezpiecznie oddawać się pasji narciarskiej, należy pomyśleć o ochronie w przypadku jakichkolwiek wypadków na stoku. Wybierając odpowiednią polisę, trzeba przyjrzeć się jaki zakres świadczeń ona obejmuje. Ubezpieczenia narciarskie - ochrona podstawowa to zakres usług, które oferuje większość ubezpieczycieli. Zaletą takiej ochrony jest niewątpliwie jej cena. Przy wyborze polisy ubezpieczeniowej nie należy jednak kierować się wyłącznie ceną, ponieważ może się okazać, że będzie nas to kosztowało dużo więcej, niż przy wyborze bardziej kompleksowego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na miarę

Wybranie ubezpieczenia narciarskiego - ochrony podstawowej gwarantuje nam podstawowy zakres leczenia w przypadku wypadku narciarskiego. Na co jednak dodatkowo zwrócić uwagę, dopasowując do siebie optymalne ubezpieczenie? Przede wszystkim na stopień naszego zaawansowania w narciarstwie. Wiadomo, że najczęstszym kontuzjom ulegają osoby, które rozpoczynają przygodę z nartami, oraz takie, które wybierają najtrudniejsze trasy. Warto zwrócić również uwagę, które koszty pokryje ubezpieczyciel. Może się bowiem okazać, że nie tylko zdrowie nasze i bliskich ucierpiało przy kolizji czy wypadku, ale nastąpiły również straty w sprzęcie, wypadek wymagał transportu medycznego lub poszkodowane zostały osoby trzecie. Wtedy odpowiednia polisa gwarantuje nam, że koszty związane z wypadkiem pokryje ubezpieczyciel. W sytuacjach ekstremalnych możemy również liczyć na pokrycie kosztów związanych z akcjami poszukiwawczymi, pakietem obejmującym opiekę nad rodziną w razie wypadku czy koszty związane z naszym bagażem. Przy wyborze odpowiedniej polisy, warto brać pod uwagę różne okoliczności.
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź